MAC Lady Danger Rujum :)


Merhaba makyaj severler, bugün ki tanıtımım en sevdiğim ruj olan MAC Lady Danger 🙂
 
M.A.C dükkanlarını görüp de gözleri kamaşmayan yoktur sanırım 🙂 Çeşit çeşit ürünler ve sunumlarıyla oldukça ilgi çekiyor. Hele ki benim gibi ruj hastasıysanız MAC’in rengarenk rujlarına hayran kalacaksınız.
 
Özellikle kırmızı ruju çok seviyor fakat aradığım gibi bir rengi bulamıyordum. Çünkü benim istediğim tam kırmızı yani nar çiçeğine kaçan bir renk. Diğer kırmızılarda dudakta durdukça bir süre sonra renk pembeye dönüyor bu da benim hiç hoşuma gitmiyordu. Böylelikle bir çok markanın farklı farklı kırmızı rujlarını satın almıştım. Tabii hiçbiri beni tatmin etmemiş araştırmaya devam etmiştim. Derken M.A.C Lady Danger ruja rastladım. Beni benden aldı diyebilirim. Sonunda hayalimdeki kırmızı ruju bulmuştum.

M.A.C Lady Danger
Oldukça gösterişli olan bu rengi genellikle özel günlerde tercih ediyorum. Oldukça dikkat çektiği için günlük olarak kullanılacak bir renk değil. Yiyip içtiğinizde tazeleme gereksinimi duymuyorsunuz çünkü olduğu gibi duruyor 🙂 Çok kalıcı bir ruj olmasına rağmen yine de çıkarırken çok fazla zorlamıyor.
 
MAC Lady Danger ruj
Yumuşaklığına gelince içinde shea yağı olmasına rağmen çok nemlendiriyor diyemem. Benim dudaklarım aşırı kuru olduğu için biraz gerginlik hissediyorum ama tabii ki beni rahatsız edecek boyutta değil. Resimde de gördüğünüz gibi parlak bir rengi yok mat duruyor. Zaten ben koyu rujlarda parlaklık hiç sevmiyorum, mat rujlar daha hoş duruyor.


Siz de benim gibi bir kırmızı ruj aşığıysanız bu renk size göre olabilir, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “MAC Lady Danger Rujum :)

  1. Tek kelimeyle BA YIL DIM !!! 🙂

tr_TRTurkish