Loreal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj Yorumlarım


Herkese yeni bir haftadan merhaba,

Bu yazımda Loreal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlardan bahsetmek istiyorum. İlk çıktığında oldukça dikkatimi çekmişti çünkü sürekli ruj tazelemeyi sevmiyorum ve bazen gerçekten bir ruj olsa da sabah sürsem akşama kadar kalsa dediğim oluyor. Loreal Paris Rouge Signature Likit Mat Rujlar inanılmaz kalıcı, yiyip içsem de çıkmadı ve akşam sadece çift fazlı ürünle çıkarabildiğimi belirtmek isterim.

Aplikatörü çok başarılı yumuşacık ve pürüzsüz bir uygulama sağlıyor. Biliyorsunuz ki likit mat rujlar da profesyonel sürüş çok önemli çünkü kuruyunca müdehale edemiyorsunuz. Fırça darbeleri ve kat kat bir görünüm olmaması için hızlıca uygulayarak kurumaya bırakıyorsunuz. Dudaklarınızda gerçekten vaatlerinde olduğu gibi tüy hafifliği hissini veriyor, sanki ruj yokmuşçasına…

Aplikatörün sağladığı diğer bir fayda ise ucuyla dudak çevresindeki çizgileri belirginleştirmenin kolay olması. Dudak kalemi kullanmadan da bunu kolayca başarabiliyorsunuz.

Benim gibi kuru olan dudakları olanlar bilir, likit mat rujları uygulamak çok zordur. Çünkü çizgilere dolar iyice kuruduğundan büzüşük bir görüntü oluşur. Dudaklarınızdan temizlediğinizde ise iyice kuruduğunu nemsiz kaldığını fark ederek lip balmlarla çare aramaya başlarsınız. İşte bu rujlarda diğer sevdiğim bir özellik ise bu kötü görünümün olmamasıydı gayet nemli ve dolgun bir görüntü bırakıyor. Sonrasında ise dudaklarımda ekstra bir kuruluk yaşamamış olmam beni çok mutlu ettim. Bu tür rujları uygulamadan önce lip balm kullananlar da var, kalıcılığı ve görünüşünü bozar diye ben hiç kullanmadım. Zaten Loreal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj serisinde buna gerek de duymadım.

Serinin hem iddialı hem de nude tonları mevcut. Ben pembe sever biri olarak tercihimi 105 i rule renginden yana kullandım, çok tatlı bir gül kurusu. Çok beğendiğim için kahve tonunu da edindim.

Fotoğraf kurumadan önceki hali:

Eğer siz de hem dudaklarımı kurutmasın hem de kalıcı mat bir rujum olsun diyorsanız Loreal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj serisine göz atmanızı öneririm. Mutlaka zevkinize uygun renkler bulacaksınız. Ayrıca bu rujların sizde bağımlılık yaratacağını şimdiden söyleyeyim 🙂

Hepinize sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. Beautiful shade, I really like such a purples <3 Regards:**

  2. Loreal paris signature rujun kalici olmasina sevindim. Rengi çok tatlı ?

tr_TRTurkish