Loreal Content Pro Serüvenim


Merhaba herkese,

Bugün benim için çok değerli, önemli ve gurur verici olan bir yazı paylaşmak istedim. Yaklaşık 2 yıl önce üye olduğum Loreal Content Pro platformu sayesinde 4 yıllık blog yazarlığıma ve Instagram’daki aktif paylaşımlarıma yepyeni serüvenler ekledim. Henüz bu platformu bilmeyenler için ayrıntılı olarak bilgi vermek isterim.

Loreal Content Pro, influencer olmak isteyenler için ilk adımı atmalarını sağlayacak harika bir platform. Sürekli açılan aktif projeler ile güzellik sektöründeki lider markalar ile işbirlikleri yapma şansını yakalıyorsunuz. Proje detaylarında belli başlı yönlendirmelerin dışında tamamen özgünlük devreye giriyor ve siz de yaratıcılığınızı konuşturuyorsunuz. Onaylanan projelerle platformdaki puanınız da artmaya başlıyor. Puanlar artarken creator, pro-creator, influencer ve süperstar ünvanlarını hak ediyorsunuz. Şu ana kadar 88 projem onaylandı ve Superstar yeni en üst seviyeye ulaştım.

Projelerinizin onaylanması sadece puan kazanmanızı sağlamıyor aynı zamanda projelerde vaadedilen ürün ödüllerini de size ulaştırıyor. Loreal Content Pro’nu son jesti ise tüm kategorilerdeki üyeleri çok sevindirdi. Her seviyeye özel hazırlanan ürünlerle dolu bir kutuyu aktif üyelerine ulaştırdı ve onları mutlu etti. Benim kutumu ve içindeki ödüllerimi de fotoğrafta görebilirsiniz, her biri harika ve denemek istediğim ürünlerden oluşuyor. Kullandıkça ürünlerle ilgili ayrıntılı yorumlarımı da sizlerle paylaşıyor olacağım. Siz de influencer olmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız artık adresiniz belli 🙂

İnsanın emeklerinin karşılığını alması gerçekten bambaşka bir duygu. Sadece fotoğraf olarak görülen ama aslında içerisinde pek çok detay barındıran (ışık, konsept, ürün, çekim açısı vs.) paylaşımlar gerçekten sanıldığı kadar kolay değil, vakit ve emek isteyen işler. Bunların görülmesi ve ödüllendirilmesi ise apayrı bir gurur verici mutluluk.

Siz de üye olduysanız hangi seviyede olduğunuzu ve nasıl ürünler geldiğini benimle paylaşmanızı isterim. Ayrıca platformla ilgili düşüncelerinizi duymak da hoşuma gider. Peki ben öncelikle hangi ürünleri denemeye başlayayım ve yazısını hazırlayayım? Bana sıralamayı da yorum olarak yazarsanız en çok oy alan ürünlerle başlangıç yapmış olurum.

İyi ki varsınız, bu kadar duygusallıktan sonra hepinize iyi haftalar diliyorum 🙂

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 Yorum Var

 1. Harika bir platform incelemeniz gerekli galiba

 2. Çok güzel ürünler canım. Güle güle kullan hepsini ☺️

 3. Güzel günlerde kullan canım, bence önce Vichy kullan , yorumunu bekliyorum

 4. Bir zamanlar üye olmuştum ama hiç ilgilenmedim canım paketin harikaymış güle güle kullan.

 5. çok güzel ürünler yollamışlar. Güzel günlerde kullan canım

 6. Amazing box, dear!
  Hugs ♥

 7. EĞİTİM PINARI - :

  Güzel çalışmalar için tebrik eder sizi bloguma beklerim Yeliz Hanım.

 8. Canıım bu yazıyıda sonuna kadar okudum ve hemen şimdi loreal content proya üye olmaya gidiyorum. Sayende detaylı bilgi edinmiş oldum ?

 9. Pınar KOPARAN - :

  Merhaba ben katıldım 11 projem onaylandı. Puan yüklenmedi ve kaç projede ürün geliyor. Yaklaşık 2 aydır yapıyordum yeni onaylandı projelerim toplu şekilde. Ürün haber vermeden mi yolluyorlar?

  • Merhaba, haber vermeden gönderiyor genellikle ürün gönderimleri geç olabiliyor. Her onaylanan proje için ürün gelmiyor bazen proje onaylansa da örneğin içlerinden seçilen en güzel içerik için ürün gönderimi olabiliyor. Umarım siz de güzel ürünler kazanırsınız, sevgiler 🙂

 10. Merhaba bende üyeyim fakat henüz creator seviyesindeyim ☺️ Gerçekten güzel etkinlikler var ve insanı geliştiriyor ☺️

tr_TRTurkish