Kiko Milano Smart Ruj – 907 Numara


Merhaba,

Herkese mutlu Pazarlar dilerim 🙂

Ruj canavarı biri olarak bugün size çok sevdiğim bir rujdan bahsetmek istiyorum. Kiko Milano’nun Nautilus AVM’deki mağazasını çok merak ederek gezmeye gitmiştim, üzerinden oldukça zaman geçti fakat yazısını yeni yazabiliyorum.

Kiko’nun methini çok fazla duymuş ve yakınlarda açıldığını da öğrenince incelemek istedim. Şansıma indirim de vardı ve son günüydü. Kiko Milano’daki ürünlerin fotoğraflarına ve genel yorumlarıma “Kiko Milano Nautilus AVM Alışverişim” yazımdan ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Kiko Milano Smart Lipstick 907

Kiko Milano markasının rujlarını görüp de almamak benim için mümkün değildi. Renk alternatifleri o kadar fazlaydı ki hepsini alamayacağım için seçim yapmak zorundaydım. Ben tercihimi kırmızı rujdan yana kullandım, aslında tam kırmızı değil kırmızı-turuncu mercan tonlarında bir ruj. İsmi Kiko Milano Smart Lipstick 907 numara, renk tonu tam benim zevkime hitap ettiğinden tereddüt etmeden aldım.

Kiko Milano Smart rujun ambalajı siyah renkli ve bu özelliği bence asil bir görünüm yaratıyor. Kırmızıyla siyahın uyumu zaten benim için favoridir. Rujun kapağı gayet sağlam yapılmış, çantama rahatlıkla atabiliyorum ve açılma gibi bir sıkıntı yaşamadım. Hafif olması da benim için diğer bir artı yönü oldu. Rujun rengi hem günlük hem de gece makyajında kullanılabilecek bir tona sahip. Ben günlük olarak rahatlıkla tercih ediyorum, çok dikkat çeken bir tonda değil. Parlak bir yapısı yok, yarı mat denebilir çünkü tamamen mat rujlar gibi dudakta kurumuyor ve dudağı kurutmuyor. Tam tersine dudağı nemlendirerek güzel bir görünüm sağlıyor.

Kiko Milano Smart Ruj 907 Numara

Fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşündüğüm Kiko Milano mağazasında ürünler gayet uygundu. Kiko ruju 20 TL’ye aldım. Kolaylıkla sürülen yapısına rağmen çabuk bitmeyen, bereketli bir ürün. Bir süredir kozmetik ürün diyetindeyim ama Kiko’nun indirimine denk geldiğimde mutlaka uğrayacağım:)

Peki siz hiç Kiko markasının ürünlerini kullandınız mı? Favori ürününüz hangisi? Ruj alsaydınız öncelik renginiz ne olurdu? Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Yeni yazılarımdan haberdar olmak için blog sayfamın sağ tarafındaki abone ol kutucuğundan faydalanabilirsiniz. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

  1. Yeni kişisel bir blog açtım. Yaşadıklarımı sizlerle de paylaşmak isterim. Takibe alıp, destek verirseniz çok memnun edersiniz beni.. Başarılar dilerim 🙂
    blogum: https://benirva.blogspot.com.tr/

  2. Bir kere uğramıştım mağazasına, fiyatları yüksek gelmişti. İndirim zamanı bir bakmak lazım, güle güle kullan 🙂

  3. Kiko markasının ürünlerini kullanıyorum ve çok beğeniyorum. Bu renk de çok güzelmiş.

  4. renk çok güzelmiş. Ben de henüz denemedim

  5. Rengine bayıldım, nasıl güzel öyle 🙂

tr_TRTurkish