Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator Görüşlerim


Herkese merhaba,

Yılın ilk yazısında Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator görüşlerimden bahsetmek istedim. Cilt bakımı biliyorsunuz ki çok önemli cildin yapısı ve beklentiler de kullanılacak ürünlerde farklılaşmayı sağlıyor. Bu noktada cildinde doğal, sağlıklı bir aydınlık görmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator düşüncelerimi aktaracağım. Evet mat değil de doğal ışıltılı cilt arayanların çok seveceği bir ürün.

Kiehl’s çok iyi anlaştığım ürünlerini çok sevdiğim bir marka, pek çok ürününü kullanıyorum ve yazılarını da daha önce paylaşmıştım. Bu nemlendirici ürün de bir alışverişimde hediye verilmişti ve denedikten sonra kesinlikle büyük boyunu da almak istediğim bir nemlendirici oldu. Cildinizi nemlendirmekle kalmıyor mis gibi kokuyor, cildiniz yumuşacık ve canlı görünüyor. Bazen yorgun, uykusuz oluruz ya cildimiz soluk mat görünür işte o zamanlarda sadece Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator ürününü uygulamam yeterli oluyor.

%95 doğal kaynaklı olan ürün nar özü ve ışıltı içeren minerallerle destekleniyor. Antioksidan içeriğinden dolayı da cilt sağlığına da dost bir ürün, zararlı faktörlere karşı da cildinizi koruyor. En güzel yanlarından biri de tüm ciltlerine de uygun yapısının olması, hatta benim cildim hassas ve hiçbir şekilde alerjik bir sonuçla karşılaşmadım. Kiehl’s markasının hiçbir ürününde bu sorunu yaşamadığım için devamlı tercih ediyorum, gönül rahatlığıyla kullanıyorum.
Özellikle cildiniz benim gibi karma cilde sahipseniz Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator ürününden burnunuza az miktar yanaklarınıza da daha fazla uygulayabilirsiniz. Krem yapıda olduğu için az miktar almanız da yeterli oluyor homojen bir şekilde cilde yayılıyor. İsterseniz makyaj üzerine de uygulayabileceğiniz bir ürün. Ben genellikle aynı markanın CC kremi ile karıştırarak uyguluyorum hem pürüzsüz hem de canlı bir görünüm elde ediyorum. Yazısını okumak için TIK TIK

İsterseniz siz de fondöteniniz ya da farklı ten ürünleriniz ile karıştırarak uygulayabilirsiniz. İsterseniz de makyajınızı tamamladıktan sonra aydınlatmak istediğiniz bölgelere de sürmeyi tercih edebilirsiniz.
Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator’ün büyük boyu pompalı yapıda ve kesinlikle ağır değil rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Ben de bu deneme boy ürünü makyaj çantamda mutlaka bulunduruyorum. Büyük boyunu da alarak kullanmaya devam edeceğim bir ürün olduğunu yeniden ekleyeyim.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum Var

 1. Kiehls is a good brand;)

 2. İşte bu ürün tam benlik, ışıltılı makyajları daha çok seviyorum 🙂

 3. cilt sağlığına dost ürünleri çok seviyorum

 4. Kiehl’s ürünlerini genel olarak seviyorum.

 5. Kiehl’s is such an iconic brand!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 6. Çok güzelmiş bu ürün denemek isterim.?

 7. Thanks for this interesting and fair review, I didn’t know this product
  Don’t Call Me Fashion Blogger
  Facebook
  Bloglovin’

tr_TRTurkish