Johnson’s Baby Sıvı Sabun Saf Koruma Görüşlerim


Merhabalar,

Corona virüs salgınından dolayı ellerimizi sık yıkadığımız şu günlerde zaten kuru olan ellerimde daha fazla kurumanın yaşandığını görmek beni üzüyordu. Johnson’s Baby Sıvı Sabun Saf Koruma ile tanışmam benim için kurtuluş oldu diyebilirim.

Zaten sürekli ellerimi yıkayıp ardından yoğun nemlendiriyordum. Mevcut el kremlerime bir de Johnson’s Baby Sıvı Sabun Saf Koruma eklenince sonuç harika oldu. Ellerimin üst kısımlarındaki pul pul dökülmeler ve iç kısımlardaki soyulmalar artık yok.

Johnson’s Baby Sıvı Sabun Saf Koruma ile itsmondaybox sitesinin gönderisi ile tanıştım, ellerimizi düşündükleri için yanında bir de aynı markanın kolanyası vardı. Sıvı sabuna bayılınca Watson internet sitesinde indirimde olduğunu gördüm ve 12 TL’ye hemen yedekledim çünkü şimdiden şişenin yarısına inmeyi başarmıştım  El sabununun içeriğinden bahsetmek istiyorum; bal, yeşil çay ve rooibos özü içerdiği için elleri kirden arındırırken aynı zamanda besliyor ve nemlendiriyor. Zaten balın cilt bakımında ne kadar önemli bir yeri olduğunu biliyoruz. Çocuklar için de kullanılabilen bu üründe alkol ve SLS/SLES de yok, yani hem çocukların hem de yetişkinlerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir ürün.


Pombalı şişede olması ve 300 ml boyutu gayet iyi. 1,5 pompa tek yıkamam için yeterli geliyor ve suyla temas edince hemen köpür köpür oluyor, ellerinizin temizlendiğini çok iyi görüyorsunuz. Kokusunu anlatmam çok zor çünkü gerçekten çok güzel. Üzerine hemen el kremi uygulamak zorunda bile bırakmaması çok iyi nemlendirici etkisini buradan da anlayabilirsiniz. Ellerimi sabah ve akşamları kremlediğim de bile yeterli oluyor. Bittikçe alacağım çok sevdiğim ürünlerden biri oldu. Corona virüsü salgınından korunmak için mecburen ellerimizi normalden daha sık yıkadığımız şu zorlu süreçte siz de ellerinizdeki kuruluktan şikayetçiyseniz mutlaka edinin derim. Hem boyut hem fiyat hem de etki açısından çok uygun bir ürün olduğu için şans verebilirsiniz, sonrasında zaten vazgeçemeyeceğinize eminim.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Güzel yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dilerim. Umarım bu zorlu süreci #evdekal #evdekaltürkiye çağrılarına uyarak çok daha kolay atlayacağız.

Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 comments on “Johnson’s Baby Sıvı Sabun Saf Koruma Görüşlerim

 1. Johnson’s ın ürünlerini çok beğenirim, merakla deneyeceğim. Ama Watson’s internet sitesinde tükenmiş 🙁

 2. Hürpost on said:

  Evet bu kadar övgüye masar olan johnsons sıvı sabunu bir demek lazım malum yüzümüzün gösterdiği yaşla ellerimizin gösterdiği yaş aralığı epeyçe açıldı teşekkür ederiz tanıtım için.

 3. İçeriğini sevdim seviyorum zaten bebek ürünlerini

 4. Ya içerik çok güzel. Ben kullanmadım ama alacağım mutlaka !

 5. Johnson’s is such a classic brand!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 6. Johnsons baby sıvı sabun hiç kullanmadım. Denemek isterim mutlaka.. Şampuanın kokusunu ailecek seviyoruz.. Sabununu da severiz diye düşünüyorum. Güle güle kullanın.