HighGenic Ütüleme Sihirbazı Deneyimim


Merhaba herkese,

Bu yazımda size çok farklı ve özellikle kadınlar için kurtarıcı olan bir üründen bahsedeceğim. HighGenic Ütüleme Sihirbazı duyduğumda acaba diye düşünürken bizzat deneyerek emin olduğum bir ürün oldu.

Aklınızda bir soru kalmasın diye fotoğraf da çektim ve yazının altında paylaştım. Belki daha sonra video da paylaşırım. Sorularınız olursa lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin 🙂

Gün geçtikçe yerli firmaların çoğalması ve güzel ürünler üretmesi beni çok mutlu ediyor. HighGenic de başarılı yerli firmalardan biri, farklı pek çok ürünü var. En dikkat çekeni de sanırım ütüleme sihirbazı oluyor. Ütüyü seven bir kişiyle henüz tanışmadım fakat mecburen yapmak gereken işlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle yaz mevsiminde sıcaklarda yanarken o ütüleri yapmak beni mahvediyordu. Kolumun ağrısı ise cabası oluyordu.

HighGenic Ütüleme Sihirbazı ise bu işi eziyet halinden çıkarıyor ve oldukça kolaylaştırıyor. Pamuklu ve keten kumaşa sahip gömlek, tşört gibi daha pek çok ürün üzerinde denenebilirken, renklere ya da modele de herhangi bir zarar vermiyor.

Kırışık bölge nemlendirecek kadar sıkmanız yeterli, sonrasında elinizle kumaşı esnetip düzeltiyorsunuz. En son ise askıya asarak kurumasını bekliyorsunuz. İşte sadece bu kadar 🙂 Deneyene kadar hala inanamadığımı itiraf etmeliyim ama gözlerimle görünce zaten emin oldum.

O zaman sizi ütüsüz ütü fotoğrafları ile başbaşa bırakıyorum, sevgiler.

 

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum Var

  1. Looks really interesting) thanks for the post, dear)

  2. Süpermiş. Kesinlikle yazın ütü tam bir çile. Eve giderken alayım hemen 🙂

  3. Deneyene kadar bende çok inanmamıştım biliyor musun :))))) Ama işe yarıyor işte ..

  4. Kelebek Etkisi - :

    Bu urunu kesinlikle alip denemem lazim utuden nefret ediyorum❤

  5. Çok etkili görünüyor kuzum 🙂

  6. mükemmel bir ürün her evde bulunmalı 🙂

tr_TRTurkish