Herbal Science Boom Butter Saç Bakım Yağı Deneyimim


Merhabalar,

Şu sıralar yeni deneyimlemeye başladığım Herbal Science Boom Butter Saç Bakım Yağı’nı anlatmak istedim çünkü birkaç denemede bile etkisini gördüm. Ürünü merak edenler için yol gösterici olması açısından nasıl kullandığımı ve hangi etkileri aldığımız anlatacağım. Öncelikle henüz görmemiş olanlar için ürün özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Herbal Science Boom Butter Saç Bakım Yağını ilk olarak Görkem Karman’dan gördüm ve uyguladığı halini de storyde paylaşırken oldukça ilgimi çekti. Durulama gerektirmeyen ürünleri hep çok severim çünkü saçlarım çok kuru ve elektiriklenen, şekil almayan yapıya sahip. Sürekli şekillendirip yıkamak zorunda olmak biliyorsunuz ki kuru saçları daha da yıpratıyor. İlk etapta bu özelliği ile dikkatimi çekti, çok da güzel yatıştıran bir ürün olduğunu söylemeliyim.

İçeriğinde avokado, shea, çam terabentin, hindistan cevizi, aloe vera, argan, tatlı badem yağı olmak üzere 7 yağ, vitamin ve proteinler yer alıyor, saçlarınızı çok güzel nemlendiriyor. Yaklaşık 4-5 kez denememe rağmen nem olayının geçici olmadığını gördüm. Sonraki gün bile daha yatışmış, yumuşak saçlarınız oluyor. Kokusu zaten harika, krem formatında olduğu için sürümü çok kolay, akma bulaşma gibi bir durum olmuyor. Saçlarım kuru olduğundan mıdır bilmiyorum ben de kesinlikle ağırlık yapmadı ve kremi direk emdi. Saç diplerime uygulamadım fakat kepeklenme, dökülme, yavaş uzama, yağ dengesini sağlama özellikleri açısından dibe de uygulanabilir bir ürün olması güzel.

Ben duştan 2-3 saat önce uygulayıp sarıp beklettiğimde çok güzel sonuç aldım. Gerçekten onarıcı özelliğini fark ettim ve saçlarınızı yıkarken yumuşacık oluyor. Benim gibi ince telli saçlarınız varsa ve dolaşıklığı açmakla uğraşıyorsanız bu konuda da çok büyük yardımcınız olacak. İsterseniz saçlarınızı kuruttuktan sonra kabarıklığını almak ve parlak görünmesini sağlamak için de uygulayabilirsiniz. Özellikle çatallaşmış saç uçlarını çok güzel gösterdiğini eklemeliyim.

İsteğe göre çok ya da az kullanabilirsiniz uzun süre gidecek bir ürün, Trendyol indiriminden 58 TL gibi bir fiyata aldım ve bence fiyatını kesinlikle hak ediyor. Özellikle boyadan da yıpranıp çok kuruyan saçlarınız varsa güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum. Tabii ki her üründe olduğu gibi düzenli uygulama ve uzun süre kullanım ürünlerden tam anlamıyla verimli sonuç almanızı sağlıyor.
Böyle bir ürün arayışındaysanız Herbal Science Boom Butter Saç Bakım Yağı’na mutlaka şans vermelisiniz, hatta indirimden stok yapabilirsiniz. Benim vazgeçemeyeceğim saç bakım ürünlerinden biri oldu.

Hepinize sevgiler, sağlıklı günler ?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One comment on “Herbal Science Boom Butter Saç Bakım Yağı Deneyimim

  1. Bende uzun zamandır bu ürünü görüyorum. Benim de oldukça sorunlu saçlarım var. Sanırım bu açıdan bana da fayda sağlayacak bir ürün.

tr_TRTurkish