HC Care Göz Çevresi Bakım Kremi Yorumlarım


Merhaba,

Bugünkü yazımda HC Care Göz Çevresi Bakım Kremi görüşlerime yer vereceğim. HC Care saç bakım ürünlerini severek kullanırken bir de cilt bakım ürünlerinin çıkması beni oldukça mutlu etti.

Biliyorsunuz ki göz çevresi oldukça önemli, ince ve hassas bir bölge. Pek çok farklı nedene bağlı olarak bu bölgede derecesine göre çeşitli problemler yaşanabiliyor. Bu nedenleri belirleyerek, çözüm bulabilmek adına uygun ürünleri kullanmak önemli bir adım olarak karşımıza çıkıyor.

Ben göz, el, cilt hangi krem olursa olsun yazları nedense kullanmıyorum, kışın cildimde zaten var olan kuruluğun artmasıyla krem arayışlarım ve stoklamalarım başlıyor 🙂

Öncelikle HC Care Göz Çevresi Bakım Kremi’nin özelliklerinden ve vaadlerinden daha sonra da bendeki etkilerinden bahsetmek istiyorum.

HC Eye Renewal Krem içerisinde bitki özlerinden oluşan aktif kompleksler ve doğal bileşenler yer alıyor. Gözaltı torbaları, morlukları ve kırışıklıkları için onarıcı güç olarak gösteriliyor.

Görüşlerime gelecek olursak, benim gözaltımda yaşımdan dolayı torbalanma ve kırışıklık yok. Sadece yorgunluk ve uykusuzluğa bağlı olarak hafif morluklar ve şişlikler görülebiliyor. Bana bir etkinlikte hediye edilen bu ürünü ben ara sıra nemlendirme amaçlı kullandım. Dolayısıyla nemlendirme özelliğinden bahsedersem ben oldukça beğendim. Ayrıca gözaltı kapatıcısının daha rahat uygulanmasını ve pürüzsüz olmasını sağlarken, çıkarılmasını da kolaylaştırıyor.

Kapatıcının ince çizgilere dolmaması da ayrı bir güzellik oluyor. Ürünün boyutu ile fiyatı arasında bir kıyaslama da yapmak istiyorum.

Kıvamı ne çok katı ne çok sıvı, 15 ml küçük bir boyuta sahip olsa da az kullanım her iki göze de yetiyor. Bu sayede uzun süre kullanılabilecek bir ürün olduğunu gösteriyor. Ayrıca sonuç olarak gerçekten bekleneni veriyorsa bence fiyatını kesinlikle hak ediyordur. İstediğimiz gibi bir ürün bulmaya çalışırken pek çok ürün alıp deniyor ve toplandığında aslında daha fazla harcama yapıldığı gözlenebiliyor.

Daha ileriki yaşlarda olan kişilerin uzun süreli bir kullanımla doğru sonucu alabileceğini düşünüyorum. Bu konuda yorumlarına son derece güvendiğim Hüzün Sarısı Blog sahibesi Nihal hanımın yazısının linkini ekliyorum. Yazıyı buradan “HC Eye Renewal Krem” okuyabilirsiniz.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur, kullanan kişilerin de görüşlerini ve katkılarını bekliyorum. Bu sayede okuyucular en doğru bilgilere ulaşacaktır.

Blogumun sağ tarafında yer alan “Abone Ol” kutucuğundan kayıt olarak yeni yazılarımdan mail olarak haberdar olabilirsiniz.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 Yorum Var

 1. Cansu YILDIZ - :

  Bu markanın ürünlerini çok merak ediyorum ?❤️

 2. Bunu not alayim. Göz çevresi malum sorun bölge ?

 3. Yaz aylarında benim de krem kullanımım minimuma iniyor, çok hafif yapılı ürünleri kullanabiliyorum anca. Kışın da yoğun küre geçiyorum. HC Care ürünleri hep cezbedici. Listeme alıyorum 🙂

 4. Yukarıdaki anonim benim 😀

 5. Sen memnunsan denemek lazım çünkü benimde gözler çizim yapmadan dolayı yoruluyor ve şişiyor belki bu iyi gelir bana.

 6. Yeni bir göz kremi aldım ama bunu da merak ettim.

 7. O zaman denenesi bir ürün teşekkürler canım 🙂

 8. As usual very interesting, dear! Thanks a lot for sharing)

 9. Kelebek Etkisi - :

  Sac urunleri mukemmeldi cilt bakim urunlerini de merak ediyorum ?

 10. Son dönemde alsam mı almasam mı diye çok düşündüğüm bir krem kuzum ve yazın ilaç gibi geldi 🙂 Markayı çok beğeniyorum ben ve nedense bir şey alırken kesin beğenirim algısı ile yaklaşıyorum :)) Çok öpüyorum bitanem <3

 11. Bu markayı daha önce kullanmadım aklımda olsun o zaman ☺️

 12. Saç bakım ürünlerinde başarısın cilt bakım ürünlerindede sürdüren harika bir marka 🙂

 13. Hiç göz çevresi için bakım kremi kullanmadım şu zamana kadar bence artık vakti geldi =)

 14. Markayı hiç denemedim..

 15. Bilgiler için teşekkür ederim.

tr_TRTurkish