Golden Rose Jolly Jewels Ojem


Bu yazımda Golden Rose standında dikkatimi çeken bir oje serisinden bahsedeceğim. Serinin adı Golden Rose Jolly Jewels.

Simli ojeleri seven biri olarak tabii ki hiç düşünmeden en beğendiğim rengi satın aldım 🙂
Diğer simli ya da içerisinde süs bulunan ojelerde sürerken zorlanıyordum. Çünkü içerisindeki süsleri fırçayla yakalamaya çalışıp tırnağıma düzgün şekilde uygulamak için uğraşıyordum. Eminim ki benimle aynı durumu yaşayanlar olmuştur 🙂

Bu oje çok daha farklı bir yapıda. Açık mavi alt tonlu bir renk, içerisinde rengarenk yuvarlak şekiller bulunuyor. Oldukça yoğun miktarda olduğundan seçme gibi bir durum yaşamıyorsunuz aksine oldukça fazla geliyor. Ben bu nedenle tek kat uyguladım. Bu hali daha doğal durdu, bu şekilde hoşuma gittiği için ikinci katı uygulamadım.

Golden Rose Jolly Jewels


Fırçasının yapısı nedeniyle kolay uygulanıyor. Her ojenin altına mutlaka tırnak bakım ojesini sürüyorum. Sonrasında ojeyi uyguluyorum. Oje kuruduktan sonra parlatıcı sürmek gerekiyor çünkü simler tırnağınız bir yerlere sürtündükçe hafiften takılıyor gibi rahatsız ediyor. Ayrıca parlatıcı sayesinde soluk bir görünüm de ortadan kalkmış oluyor. İsterseniz herhangi bir renk ojenizin üzerine de bir kat sürerek farklı denemeler yapabilirsiniz.

Golden Rose Jolly Jewels oje


Gelelim ojenin çıkarılmasına 🙂 Her güzel şeyin bir zorluğu var tabii ki. Diğer süslü ve simli ojelerde olduğu gibi çıkarılması biraz zor oluyor. Yine de biraz uğraşla asetonlu pamuk yardımıyla çıkarıyorsunuz. Tırnaklarımla kazıyıp çıkarmaya çalışmadım çünkü bu hareket tırnaklara oldukça zarar veriyor. Gülü seven dikenine katlanır misali ben bu ojeyi çok sevdim. 

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum Var

 1. Merhaba blogunuzu yeni keşfettim ve artık takipteyim 🙂
  Bana da uğrarsanız çok sevinirim…
  http://modadusleri.blogspot.com.tr/

 2. Merhaba ilginiz için çok teşekkür ederim, ben de sizi takipteyim 🙂

 3. Bu sene bende simli ojelere merak salmış durumdayım 🙂 Bu oje de çok güzelmiş :)))

 4. Bu oje bende de var☺ben renkli ojenin üstüne yada sadece 2 tırnağıma uyguluyorum.iki şekilde de kullanımı çok seviyorum.
  Benim bloguma da beklerim☺

 5. Evet çok güzel 🙂 Ben de takipçileriniz arasındayım 🙂

 6. Ben bunlari surerken bir tirnakta az birisinde cok oluyor sinir oluyorum 🙂

tr_TRTurkish