Golden Rose Ice Chic 30 Numara Pembe Ojem


Merhaba herkese,

Oldukça kötü günler geçirdik ve ben hala etkisindeyim, uzun süre de çıkamayacağım gibi görünüyor. Hepimize çok geçmiş olsun, umarım bir daha böyle şeyler yaşamayız. Huzurlu, mutlu ve barış dolu bir hayatımız olur…

Günler kapkara olsa da tozpembe bir hayat umuduyla Golden Rose Ice Chic 30 numara pembe ojemden bahsedeceğim. Golden Rose standında ice chic ojeleri keşfettiğimde aldığım ilk renk pembe hastası biri olarak bu oje oldu. Golden Rose ice chic ojeler pek çok renkte üretilmiş olmasına rağmen, aynı rengin birçok tonlarını da içeriyor. Ben de en beğendiğim pembe tonunu aldım.

Golden Rose Ice Chic 30 Numara OjeŞişesinde güzel durduğu kadar tırnağımda da çok hoş durdu ve benim favori pembe ojem oldu. Hatta genel olarak favori oje de diyebilirim çünkü yapısı, sürümü ve renk tonları o kadar güzel ki… Sürdüğünüzde parlak ve canlı duruyor, aynı renk ojelerden bıkanlar için de bence çok güzel alternatiflere sahip bir seri.

Golden Rose Ice Chic


Ojelerde en sinir olduğum konulardan biri bir kere sürdükten sonra ikinci kez sürmeye kalktığımda yapısının hemen bozulmuş olmasıdır. Hemen katılaşıyor, sakız gibi yapış yapış oluyor ve dolayısıyla sürdüğünüzde katman katman duruyor, çabuk kurumuyor, görüntü kirliliği yaratıyor vs. bu liste daha çok uzar gider. Mutlaka bu durumla karşılaşan ve nefret eden başkaları da vardır. Demek istediğim bu ojede böyle bir duruma rastlamamış olmam. Birkaç ay önce almış olmama rağmen yine de rahat sürüldü ve yapısı güzel durdu. İlk aldığımda sürdüğüm ve şimdi sürdüğüm halinin de resimlerini ekledim. Böylelikle siz de daha rahat fikir sahibi olursunuz. Hatta farklı ışıklı oldu, ikinciyi daha çok baz alabilirsiniz,

Golden Rose Ice Chic 30
 

Golden Rose Ice Chic ojelerin hızlı kuruyor olması da benim için diğer bir avantaj çünkü oje kurumasını beklemekten sıkılanlardan ve mutlaka bir yere sürtüp çizgilerin oluşmasına neden olan kişilerdenim. Ojeyi ilk sürdüğünüz rengi koruyor, birkaç gün sonra uçları soyulsa da kötü bir görünüm oluşmuyor, fark edebilmek için çok yakından bakmak gerekiyor. İki katta kapatıcılığı da benim için çok tatmin edici oldu.

Golden Rose Ice Chic Oje


Bu ojelerden turuncu renk de bu yaz favorim oldu. Onun da yazısına “Golden Rose Ice Chic Oje 303 Numara 🙂” tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sevgiler.

Leave a comment

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

59 Yorum Var