Flormar Up To 7 Days Shine & Color Oje Yorumlarım


Hafta sonu alışverişimde Flormar mağazasına uğradım. Pek çoğunuz gibi mevcut oje renklerini denediğimden alternatif bir şeyler var mı diye baktım.

Satış danışmanı indirimi de olan Flormar Up To 7 Days Shine & Color Oje setlerini önerdi. Renkler gerçekten çok hoştu. Bu setin vaadi ise 7 gün boyunca parlak ve kalıcı ojeler. 

Flormar Up To 7 Days Shine & Color


Kutusu oldukça şık, birer adet oje ve UV top coattan oluşuyor. Step 1 ve step 2 olarak ayırmışlar.


UV top coat


Ojeyi kullanmadan önce temiz tırnağıma koruyucu ojeyi sürüyorum. Sonrasında ojeyi 2 kat uyguluyorum. Üzerinde her katta kuruması için 2 dakika beklenilmesi gerektiği yazıyor. Son olarak da 2. adımdaki UV top coatı uyguluyorum.

UV top coatı biraz anlatacak olursam; ojenin pürüzsüz durmasını, jel görünümü almasını, kalıcı ve parlak olmasını sağlıyor. Oldukça hızlı kuruyor, tırnağımda bu kadar kat oje olmasına rağmen bozulma sıkıntısı yaşamadım.

flormar ojeBu ojelerin en güzel yanlarından biri de bence kesinlikle fırçası. Geniş fırçası ile ojenin sürümü oldukça kolaylaşıyor. Kalıcılığı da beni tatmin etti. Fakat şunu söylemeliyim ben tüm ojeleri 2-3 günde bir çıkartıyorum çünkü tırnaklarım bu aralar çok yıprandı ve dinlenmeye ihtiyacı var.

Flormar Up To 7 Days Oje


Bu Flormar ojelerin iki rengini satın aldım. Biri kullanmış olduğum oldukça doğal bir renk olan pembe (French yapımında da çok güzel duracak bir renk), diğeri de somon rengi gibi bir ton onu henüz denemedim. Aklım bir de nil yeşilinde kaldı, onu da almayı düşünüyorum 🙂


Flormar Up To 7 Days OjeInstagram hesabımda küçük bir çekiliş yapıyorum ve kazanana bu Flormar oje setini göndereceğim. Beni takip edin ve sevgiyle kalın 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Güle güle kullanın.Ben de bordo rengini almıştım.Vadettiği gibi 7 gün kalmadı tırnaklarımda.Üçüncü günümde çıkmaya başladı.
    Bloguma beklerim.Sevgiler…

  2. Teşekkür ederim ben de sizi takipteyim 🙂

    Belki koyu renk olduğundan bu sıkıntı yaşanmış olabilir, sevgiler.

  3. renkleri çok güzelmiş,ellerim sudan çıkmadığı için ojeler çabuk çıkıyor. Bunu da denek lazım tırnağınyapısına göre değişiyordur. sevgiyle kal.

tr_TRTurkish