Fikri Mühim: Breathe Right Lavantalı Burun Bandı Yorumlarım


Merhabalar,

Bugünkü yazı konuğum Fikri Mühim’den gelen Breathe Right Lavantalı Burun Bandı olacak. Fikri Mühim’den geçtiğimiz ay gelen ürün yorumlarıma ulaşmak için “Fikri Mühim Nescafe White Choco Mocha Deneyimim” yazımı okuyabilirsiniz.

Breathe Right burun bandının klasik mavi renkli olanını eşimle daha önce kullanmış ve memnun kalmıştık. Şunu belirtmeliyim ki benim burnumda kemik eğriliği, eşimin burnunda ise et var. Dolayısıyla ikimiz de çok rahat bir uyku geçirmekte zorlanıyoruz, hele bir de bu duruma grip gibi hastalıklar eklenince çok daha büyük sıkıntı yaşıyoruz. Eşimin sorunu benimkinden daha fazla, geceleri sürekli uyandığı için sabah kalktığında çok verimli uyku alamamış oluyor fakat Breathe Right kullandığında az saat uyusa bile daha verimli uyku alıyor ve rahat uyanıyor. Ayrıca ara sıra oluşan horlama problemi için de Breathe Right ürünü oldukça iyi geldi.

Bana gelirsek burnumdaki kemik eğriliğinden dolayı ameliyat olmam ve kemiği düzelttirmem şart. Burun ameliyatlarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz, dolayısıyla ben buna cesaret edemiyorum. Bendeki burun tıkanıklığı şu an için hayatımı çok etkileyecek şekilde değil umarım ileride daha kötüleşmez ve ameliyata gerek kalmaz. Özellikle soğuk havalarda, grip olduğumda ve saçım ıslak yattığımda geceleri çok fazla tıkanıklık yaşıyordum, bunun için doktora da gidip alternatif ürünler aramaya başladım.

Breathe Right Lavantalı Burun Bandı
Ara sıra burun açıcı spreylerle idare etsem de bu ürünleri sürekli kullanmak önerilmiyor. Benim de sorunum süreklilik arz ettiğinden doğal çözümler araştırmaya başladım. Breathe Right ürününün reklamını ilk gördüğümde tam benlik ürün demiştim. Öyle de olmuştu, hiçbir zararı olmayan sadece burun üstüne yapıştırılarak kullanılabiliyor. Çıkarırken herhangi bir zorluk, acı yaşamadığım gibi tahriş, yara gibi durumlarla da karşılaşmadım. Bu da diğer artı özellikleri oldu.

Breathe Right burun bandı ürününün şimdi de daha iyi hava geçirgenliği olan ve lavanta kokulu çeşidi çıktı. Sevgili Fikri Mühim sayesinde bu çeşidini deneme fırsatı buldum. Daha kalın bant şekli büyük burunlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Benim gibi lavantayı sevenler için kokusu çok daha rahat bir uyku yaşamanızı sağlıyor. Breathe Right lavantalı burun bantları çok güzel bir kutuda ve oldukça fazla adet olmak üzere gönderilmiş, toplam 30 adet burun bandı vardı. Bu sayede çevremdekilerle de paylaşabildim ve onların da deneyimini alabildim. Genellikle olumlu yorumlardı, tek bir arkadaşım burnu küçük olduğundan kullanırken ürünün biraz büyük geldiğinden bahsetti. İçinden çıkan uyku gözlüğü ise çok hoş, gözünüze hiç ışık geçirmeyerek çok daha rahat uyku yaşamanızı sağlıyor. Kısacası tüm bu  set uykunuzu en kaliteli hale getirmek için hazırlanmış ve çok da başarılı olmuş.

Peki siz daha önce Breathe Right burun bantlarını kullandınız mı? Yorumlarınız neler paylaşırsanız çok sevinirim 🙂

Bloguma abone olarak yazılarımı takip edebilirsiniz, şimdiden teşekkür ederim.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum Var

  1. Yelizcim yazına yine bayıldım. Çok açıklayıcı olmuş. Ben de beğenerek kullanmaya başladım lavantalı bantları.

  2. lavantalı olması çok ilgimi çekti, normalini denemişti nişanlım ama çok verim alamamıştı, kronik sinüzit nedeniyle burnu sürekli tıkalı. görürsem bir de bunu deneyelim bakalım =)

  3. Burun bandı şimdiye kadar hiç kullanmadım bitanemm ama lavanta kesesi koyuyorum yastğımın altına ve uyumam daha da kolaylaşıyor. O yüzden en sevdiğim kokulardan biri lavanta 🙂 Mutlu günlerde kullanın canım 🙂

tr_TRTurkish