Farmona Nivelazione El Kremi Deneyimim


Kış geldi çattı. Havaların soğumasıyla birlikte özellikle benim gibi kuru cilde sahip olanlar eminim zorlanıyordur. Soğuktan en fazla ellerimiz nasibini alıyor. Krem kullanmadığımda neredeyse ellerim kanar hale geliyor. Bugüne kadar pek çok el kremi kullandım fakat içlerinden en çok beğenmiş olduğum ürünü sizlere de faydası dokunsun diye anlatmak istedim.
 
Daha önce bahsetmiş olduğum cildiye doktorunun verdiği listede Farmona Nivelazione El Kremini gördüm ve online olarak alışveriş yaptığım eczane sitesinden satın aldım. Ürün hem elleri hem de tırnakları besleyici özelliklere sahip. Balmumu, soya ve avokado yağı, E vitamini gibi önemli birçok bakım ürünü içeriğinde mevcut.
 
Farmona Nivelazione El Kremini
Nivelazione el kremi

 

Elleri ve tırnakları sadece soğuktan değil detarjan gibi zararlı etkenlerden de koruyan Nivelazione el kremi, bulaşık yıkarken ya da temizlik yaparken eldiven takmayanların elleri için de gerekli bakımı yapacaktır.
 
Bendeki izlenimlerine gelince çok sıvı olmayan koyu bir yapısı var. Kokusu neredeyse yok gibi. Sürdükten sonra gerçekten elleriniz çok nemli ve yumuşacık oluyor. Cilt tarafından çabuk emildiği için rahatsız edici bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Farmona Nivelazione ayak kreminde de aynı etkiyi yaşadım. Bu ürünü de daha sonraki yazımda paylaşacağım.
 
Tırnaklarımda genellikle oje bulunduğu için tırnak bakımı olarak pek kullanamadığımı söylemek durumundayım. Bu aralar tırnaklarım çok soyuluyor bu nedenle deneyip işe arayıp yaramadığına da bakmak istiyorum.
 
” Yılbaşı Hediyesi Olarak The Body Shop Ürünleri Bir Harika:) ” yazımda bahsetmiş olduğum Body Shop el kremlerini aldıktan sonra Nivelazione el kremini fazla kullanmadığımı itiraf etmeliyim ama besleyicilik açısından kesinlikle Nivelazione derim, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Allahım arayıp bulamadığım şey bu muydu. Kaç makyaj bloğu gezdim. Doktor tavsiyesi deyince tamam diyorum. Ellerin çok kuru kupkuru…:/

  2. Faydalı olabildiğime sevindim, ben çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 😉

  3. Turkiyedeyken hiç böyle bir problemim olmadı. Amerika ya geldiğimden beri ellerim çatlıyor. Çok soğuk burası.

  4. Çok üzüldüm, umarım sana da iyi gelir de en kısa sürede geçer :*

tr_TRTurkish