Farmasi Sunkiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ Yorumlarım


Merhabalar,

Bugünkü yazı konuğum olarak Farmasi Sunkiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağı seçtim. Artık sonbahar aylarına geçtik ve sıcak havaların son demleri yaşanırken bronzluğunu sürdürmek isteyenler için bu yazı güzel bir seçim olacak diye düşündüm. Pandemiden dolayı maalesef ki güzel bir şekilde yaz tatili yapamayanlarımız da oldu. Tatile gitmeseniz de Farmasi Sunkiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ ile bronz bir tene kavuşabilirsiniz.

Sadece yazın değil kışın da bronzluğu sevenler bu ürün ile çok iyi anlaşacak. Hatta bence akşam özel bir davete giderken de kullanılacak güzel ürünlerden biri. Öncelikle işe tasarımı dökmeli şeklinde bu sayede istediğiniz oranda ürünü alabiliyorsunuz. Çok pigmentli olduğu için abartıya kaçmaması adına az dökebilirsiniz. Cildinize anında ışıltı ve brozluk veren bu ürünün ışıltıları da oldukça doğal.

Kokusu çok güzel ve en güzel yanı da yağ olmasına rağmen cilt tarafından çabuk emilmesi oluyor. Kuru yağ sevenler Farmasi Sunkiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağı oldukça sevecek çünkü tam o formda bir ürün. Diğer bir güzel yanı ise çok amaçlı olması. Vücudunuzun yanı sıra saçınıza da uygulayabiliyorsunuz. Yağ bakımları özellikle kuru saçlı kişilerin olmazsa olmazı olsa da bu ürün dediğim gibi kuru yağ formunda olduğu için normal ve yağlı saçlıların da rahatça kullanacağı bir ürün bence. Saçlarınızın hem güzel bir şekle girmesi, hem mis kokması, hem de ışıltılı ve canlı görünmesi açısından kullanılabilecek bir ürün.

Fotoğrafta gördüğünüz gibi yoğun uyguladım, tam performansı görmeniz açısından. Daha doğal bir görünüm için hafif uygulayabilirsiniz, tamamen zevkinize kalmış bir durum.

Farmasi Sunkiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağı benim gibi cildinde bronzluğu severler makyajında da kullanabilir. İsterseniz sadece highlighter olarak isterseniz de fondöteninize karıştırarak tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Hem doğal ışıltılı aydınlık gösterirken, hem cildinizi besleyeceği için nemli olmasını sağlar hem de doğal bir bronzluk katmış olursunuz. Bu aralar çok fazla kuru yağlara takmış durumdayım hem saçım hem cildim için pek çok markanınkini aldım. Farmasi de içlerinden en sevdiklerimden biri oldu. Siz de benim gibi kuru yağları, doğal ışıltıları ve bronzluğu seviyorsanız Farmasi Sunkiss Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ ürününü deneyebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini katalog fiyatlarından çok daha uyguna %30-40’a varan indirimlerle almak isterseniz temsilci olabilirsiniz. Hatta bana mail, dm nereden isteseniz ulaşarak ekibime dahil olabilirsiniz. Farmasi de Fatma Arslan BAŞ-ARI Ekibindeyiz. Sizlerde bizim ekibimize dahil olup kazananlar arasında olmak isterseniz dediğim gibi sadece bana yazmanız yeterli. İster kazanç isterseniz de kendinize çevrenize uygun fiyatlarla Farmasi ürünlerini alabilirsiniz.

Hepinize sevgiler, sağlıklı günler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 Yorum Var

 1. Bronzlaştırıcı yağ alacağım zaman düşünebilirim ☺️

 2. Bu hafta Farmasi siparişi vereceğim liste yapıyordum, bunu görmem iyi oldu.

 3. Bu ürün benim de ilgimi çekiyor 🙂

 4. Hem bronz bir etki hem doğal bir ışıltı vermiş,çok hoş ..

 5. Yaz aylari için muhteşem olabilir 🙂

 6. wow it is so shimmering;)

 7. Tavsiyen için teşekkürler ❤

 8. A little bronzer is so nice!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 9. I have never tried this brand but I hope I might get to do it next summer.

 10. Baya ışıl ışıl bence özellikle özel bir yere gidilecekse çok ideal bir ürün 🙂

 11. başka bir markayı kullanıyorum ama az kaldı. Bunu da denemek istiyordum aslında iyi bir fırsat

tr_TRTurkish