Farmasi Orange Pop Krem Göz Farı Görüşlerim


Herkese merhaba,

Yeni yılın ilk yazısıyla karşınızdayım. Sağlıklı sıhhatli bir yıl dilerim, umarım bütün yıl yine birlikte oluruz. Yazılarımı keyifle okumanızı diliyorum, 3 yılı aşkın süredir verdiğiniz destekler için teşekkür ederim. Bugünün yazı konuğu Farmasi Krem Göz Farı serisinin 03 Orange Pop rengi olacak.

Makyajda krem farları severlerden biri de benim. Kolayca sürülmesi, daha canlı durması ve kalıcı olmasıyla sık sık elimin gittiği ürünlerden biridir. Farmasi Orange Pop Krem Göz Farı rengini gördüğümde resmen aşık oldum diyebilirim. Uzun zamandır kızıl ve turuncu tonlarını çok sever oldum ve kullanmaya başladım. Bu tonları yaz kış fark etmeksizin tercih ediyorum, her mevsime de uygun olduğunu düşünüyorum. Bana daha canlı ve enerjik geliyor, kendimi daha mutlu hissediyorum.

Eğer siz de benim gibi hem krem göz farı seviyor hem de turuncu, bakır tonlarına bayılıyorsanız kesinlikle çok seveceğiniz bir ürün olacak. Şimdi farın özelliklerine değinmek istiyorum. Boyutu küçük ve hafif, çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz. Yumuşaklığı ve kayganlığı ideal olan göz farından kolayca alıp uygulayabiliyorsunuz. Bu noktada az miktarda almanızı öneririm çünkü oldukça pigmentli. Az az alıp istediğiniz yoğunluğa göre uygulamanızı tavsiye ederim.

Farmasi krem farlar her ne kadar yumuşak yapılı olsa da kesinlikle akma bulaşma yapmıyor. Sürdükten kısa bir süre sonra kuruduğu için çok başarılılar. Uygulamayı hızlı yapmanız daha iyi çünkü kuruduğunda uğraşmanız kötü bir görüntü yaratacaktır. Ben farı uyguladıktan sonra bir daha tekrarlama ihtiyacı kesinlikle duymadım. Tüm gün aynı sürdüğüm andaki gibi gözümde kaldı. Ben bu farları katlanma bölgesine de sürüyorum. Benim o kısımlar yağlı olduğunda biraz topaklanma yapıyor, bu durum tüm farlar için geçerli. Hatta toz farlarda da aynısı oluyor, o kısımlar terlediğinde birikme yapıyor. Bunu önlemek için genellikle alttan far bazı kullanıyorum bazen de gözaltı kapatıcısından sürüp üzerine farı uyguluyorum.


Günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ton keza ben kullanıyorum. Bunun için uyguladığınız yoğunluğu hafif tutmanız yeterli. Işıltılı bir far olduğundan sürdüğünüzde iddialı bir görüntü oraya çıkabilir. Bu noktada gece makyajı için de oldukça ideal. Peki siz Farmasi’nin krem göz farını denediniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 comments on “Farmasi Orange Pop Krem Göz Farı Görüşlerim

 1. Yorum bekliyorsun yeliz hanım da ben şimdi ne yazacağımı bilemedim far diyince araba aklıma geliyor neyse ben bu konuda pek bişi bilmiyorum o yüzden yorum yapmıyorum 🙂

 2. Rengi harika bayıldım.

 3. Bu tür krem far kullanmadım hiç..

 4. Göz kapağı müsait olmadığından bu tarz farları bir türlü kullanamadım çok beğeniyorum aslında

 5. Rengi çok güzel. Kahve turuncu arasında doğal bir renk. Güle güle kullanın…

 6. Pery on said:

  Almadığıma pişman olduğum renk 🙂

 7. Bu rengi çok seviyorum ama hiç krem far kullanmadım ama deneyebilirim ☺️ Teşekkürler önerin için canım 🤗

 8. Kelebek Etkisi on said:

  Rengide gorunusude cok guzel💖

 9. Turuncu okuyunca ö ce bir irkildim ama cok tatli bir renkmis 😊