Dr Beckmann Buzdolabı Temizleyici Deneyimim


Herkese merhaba,

Bugün farklı bir ürün yorumu ile geldim. Hep makyaj güzellik konuşacak değiliz ya bu kez de evimde buzdolabım için kullandığım Dr Beckmann Buzdolabı Temizleyici hakkındaki görüşlerimi paylaşmak istedim.

Biliyorsunuz ki buzdolabının doğru ürünler ve düzgün şekilde temizlenmesi hem içerisindeki gıdalar hem de bizler için son derece önemlidir. Buzdolabının içini silmek bana çok meşakatli geldiğinden çok sık temizleyemiyordum. İçindeki ürünleri dışarı çıkar, sabunlu bezle tüm bölmeleri silmek için uğraş, sonra durulamayla vakit kaybet ve ürünleri yeniden içine diz. Hem iyice temizlenmesi hem de tamamen durulanması için oldukça uğraşmayı gerektiren bir iş. Aksi durumda yiyeceklere deterjan kokusunun sinmesi gıdalar için ve dolayısıyla bizim sağlığımız için doğrudan etki yaratıyor.

Dr Beckmann Buzdolabı Temizleyici ile ben Rossmann alışverişimde tanıştım. Yaptığım belli tutardaki alışverişimden dolayı yanılmıyorsam 10 TL civarına gelmişti. Hem merak ettiğimden hem de uygun fiyatlı olduğundan alıp denedim. Siz de benim gibi evli ve çalışıyorsanız, ev işlerinizi en pratik şekilde halletmeyi tercih ediyorsanız bu ürünü kesinlikle edinin derim. Benim hayatımı kolaylaştırdı ve favori ev ürünlerim arasında yerini aldı.

Buzdolabının içine bir kaç fıs sıkıyorsunuz ve sadece temiz bir bez ile siliyorsunuz, ne durulamaya gerek var ne de zaman kaybetmeye… Pırıl pırıl olan yüzeylerin yanı sıra mis kokulu bir dolap içiyle karşılaşıyorsunuz. Bio-alkollü özel formülü ile gıda yönetmeliğine uygun olarak üretilen bu ürün bakterileri yok ederken kesinlikle gıdalarınız için bir tehlike taşımıyor. Yüzeylerde de herhangi bir çizilme vs. bir durumla da karşılaşmadım. Derin dondurucu, fırın, mikrodalga fırın ve mutfak yüzeylerinin temizliğinde de kullanılan Dr Beckmann Buzdolabı Temizleyici’yi henüz o kısımlarda denemedim. Çok amaçlı bir ürün olması da bir artısı daha olduğunu gösteriyor. 250 ml olan bu ürünü siz de Rossmann indirimini takip ederek uygun fiyata edinebilirsiniz. Sık sık dolabınızı temizliyorsanız az sıksanız da yeterli olacak bir ürün, dolayısıyla uzun süre gidecektir.


Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Aranızda Dr Beckmann Buzdolabı Temizleyici ürünü kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum, paylaşırsanız sevinirim.

Mutlu hafta sonları dilerim, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

 1. Pratik bir urun gidalara zararli olmamasi da harika ?

 2. uzun zamandır aklımdaki ürünlerden biri.

 3. merak ettim bak görürsem alayım 🙂

 4. Mormenekşe - :

  Bu ürünü ilk kez gördüm bende Rossmann’a gidince bakayım pratik bir ürün olması iyimiş.:)

 5. Rossmann alışverişlerimde dikkatimi çeken bir üründü ama henüz denemedim ilk fırsatta alayım teşekkürler paylaşım İçin

 6. Bende bu ürünü çok merak ediyordum. O zaman bir daha gidişimde alayım bir tane ,bana da çok zor gelir buzdolabı temizliği 🙂

 7. Aa bunu ben de kullaniyorum hatta firin temizleyicisinj de. Memnunum ben ?

 8. Buzdolabı temizliğinde hijyen çok önemli.. iyi bir ürüne benziyor..

 9. Daha önce bu ürünü hiç kullanmadım.Buzdolabı temizliğinde beyaz sirke kullanıyorum.

 10. Bu çok iyiymiş kullanmak gerek.Sağol Yelizim.

 11. kelebeketkisi39 - :

  Eskiden yoktu ülkemizde yurtdışından gelenler olunca aldırırdım artık piyasaya sürülmüş ne güzel

 12. kelebeketkisi39 - :

  Çok pratik bir ürün

tr_TRTurkish