Denebunu Temmuz Kutumdan Neler Çıktı?


Merhaba herkese,

Umarım güzel bir hafta geçiriyorsunuzdur. Bu yazımda Denebunu Temmuz kutumdan çıkan ürünlerden bahsetmek istedim. Belki sistemin nasıl çalıştığını bilmeyenler olabilir diye buna da değinmek istedim.

Denebunu sitesine ücretsiz üye olarak profilinizdeki tüm bilgileri doğru olarak dolduruyorsunuz. Her ay belli bir günde denebunu kutusu yayınlanıyor, zamanını kestiremediğiniz için biraz şansa kalıyor işiniz. Profilinize uygun kutu olduğunda mail geliyor bazen gelmediği de oluyor. Instagram hesaplarından kutu yayınlandığını paylaşıyor ya da takibinizde olan birilerinin story ya da post paylaşımlarını görebiliyorsunuz.

Bana uzun zamandır ücretsiz denebunu kutusu çıkmıyordu. Genelde gece saatlerinde yayınlanması ve bazen de haberimin geç olmasıyla yetişemiyordum. Evet tahmin edersiniz ki kutular belli bir sınırda üretiliyor ve erken yetişen kapıyor durumu oluşuyor. Profil bilgilerinize göre kutu içeriği değişebiliyor, genel olarak güzel ve faydalı ürünler oluyor. Kimisi tam boy kimisi deneme boyu oluyor ve böylelikle beğenirseniz büyük boyunu almaya karar verebiliyorsunuz.

Denebunu Temmuz Kutusu içerisinden benim için çok faydalı hediyeler çıktı. Schwarzkopf markasının saç beyazlarını kapatıcı spreyini bilmiyordum, denemek için bir fırsatım oldu. Daha önce farklı markaların ürünlerini kullanmıştım, benim gibi beyazları çok olanlar için tam anlamıyla kurtarıcı ürünlerden biri diyebilirim.

Yine Schwarzkopf markasının Taft saç parfümü çıktı, bu ürüne de çok sevindim. Sigara kullanmadığım için açık alanda saçlarıma sinen sigara kokusundan nefret ediyorum. Bu çok güzel kokan çilekli saç parfümü ile pratik bir şekilde kokuyu ortadan kaldırmış oluyorum.

Vernel yumuşatıcıyı zaten severek kullanıyordum. Eti lifalif de faydalı ve doyurucu bir ara öğün benim için en çok da bitter çikolatalısını seviyorum 🙂

Son olarak So Chic markasından 50 TL hediye çeki. Buna çok ama çok sevindim çünkü indirim miktarı yüksek ve alt limit 100 TL gibi bir rakam tutulmuş. Son kullanım tarihi de ileri zamanda, tam da So Chic’ten takı almayı düşünürken harika bir hediye oldu 🙂

İşte benim dolu dolu Denebunu Temmuz kutum bu şekildeydi. Peki siz bu ayın Denebunu kutusunu yakaladığınız mı? Size hangi ürünler çıktı?

Yorum olarak paylaşırsanız çok mutlu olurum 🙂

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. güzel günlerde kullan canım. Bana bir süredir gelmiyor denebunu

  2. Çok güzel bir kutu bana aylardır ücretsiz kuyu çıkmıyor ?

  3. Bu ay bana da çıktı ve Maybelline ruj vardı çok güzel bir kutuydu.

  4. Çok güzel bir içeriği varmış.Keyifle kullan canım..

tr_TRTurkish