Denebunu.com Şubat Ayı Kutum :)


Merhaba herkese,

Bugünkü yazımın konuğu Denebunu.com sitesinden ilk kez gelen ürünlerim oldu.

Öncelikle denebunu.com sitesinden kısaca bahsetmek istiyorum, sizler de bu siteye üye olarak farklı ürünleri deneme şansını yakalayıp yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Denebunu.com herkesin üye olabileceği bir site, amacı çok güzel düşünülmüş. Bazı ürünlerin deneme boyunu bazılarının ise orijinal boyunu denenmek üzere gönderiyor.

Siteye üye olduktan sonra ilgi alanlarınızı seçiyorsunuz, denebunu kutusu herkesin ilgi alanına göre farklılaşabiliyor. Aynı ayın içinde farklı ürünler geldiğini görürseniz şaşırmayın.

Ürünleri kullandıktan sonra siteye girip deneyimlerinizi paylaşıyorsunuz. Dene bunu kutuları çıktığında mail gönderiliyor ve stoklarla sınırlı oluyor, dolayısıyla acele etmekte fayda var 🙂

Denebunu Şubat
Gelelim Denebunu Şubat ayı kutumda gönderilenlere… Nestle’nin yeni çıkarmış olduğu Lifita yulaf gevreği ve ballı tahıl halkaları ürünü ve Cartedor kakaolu puding… Ayrıca M.A.C ve The Body Shop online alışverişlerinde geçerli indirim çekleri 🙂

Yulaf sever biri olarak Lifita’yı hemen denedim. Açıkça söylemeliyim ki her zaman tercih ettiğim markayı çok beğendiğimden bu ürünü pek de beğenmeyeceğimi düşündüm ama yanılmışım.

Resmen tadına bayıldım, içinde hem yulaf hem de ballı tahıl gevreği var. Özellikle ballı gevreği çok sevdim, bal olduğundan dolayı fazla şekerli olabilir diye düşünsem de böyle bir şey olmadığını gördüm.

Hafif şekerli ve tatlı ihtiyacınızı da çok güzel hafifletiyor, ayrıca sütün içinde çabucak yumuşuyor ve cips gibi lezzetli bir tat veriyor. Bana gelen Lifita’nın boyutu 210 gr. Daha büyüğü var mı bilmiyorum ama yoksa bile stoklamayı düşünnüyorum 🙂

Gelelim pudinge, çikolata canavarı biri olarak özellikle kakaolu puding vazgeçilmez tatlılarımdan diyebilirim. Yine belli bir markanın ürünlerini aldığımdan farklı markalara şans vermiyordum, aslında bu yanlış bir tutum biliyorum, daha da iyi anlamış oldum.

Cartedor kakaolu pudingi eşimle birlikte afiyetle yedik. Eşim normalde puding pek sevmez ama oldukça beğenerek yedi. Denebunu sitesinden yakalayacağım diğer kutuları sabırsızlıkla bekliyorum, sizlere de bu deneyimi tavsiye ederim.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum Var

  1. Puding görünce gözlerim kalp kalp oluyor 😀 Denebunu.com’a üye oldum fakat hep tarihleri karçırdığımdan bir kutu alamadım 😀 Mutlu günlerde kullan bitanemm <3 🙂

  2. Neste Lifita’yı değil ama markaya ait başka tahıl gevreği tüketiyorum.Bu ballıymış,denenebilir…

  3. Bizde pudingi yedik esim hatta 2 kase yedi supangle sandi

  4. Her ay kaçırıyorum, bir türlü yetişemiyorum. Şubat ayı da çok güzelmiş. Bu arada takibe aldım, bana da beklerim 🙂 https://ladyoflochaber.blogspot.com.tr/

  5. Bende üye oldum bir ay kadar önce ama hala mail gelmedi sürekli bakıyorum heyecanla da bekliyorum ? afiyet olsun bu arada ?

tr_TRTurkish