Clinique Moisture Surge 72 Saat Nemlendirici Krem Yorumlarım


Merhaba herkese,

Bu yazımda cilt bakımında kullandığım bir üründen bahsedeceğim. Clinique Moisture Surge 72 Saat Nemlendirici Krem hakkında çok fazla olumlu yorum okudum ve merak ederek bir şans vermek istedim.

Karma cilde sahibim ve yanaklarımın çok kuru olmasından sürekli bahsediyorum. Burnum ise çok olmasa da yağlı ekstra krem kullanınca daha kötü bir hal alıyor. Nemlendirici kremler yanaklarıma iyi gelse de genellikle burnum için fazla oluyor ve yağlanma yapıyordu. Cildimin her kısmını dengeleyecek ve içeriği temiz olan bir nemlendirici arayışım vardı. Clinique Moisture Surge’nin bu kadar övülmesine kayıtsız kalamayınca da denedim ve iyi ki de denemişim diyorum.

Clinique markasını bilenler içeriğinin temizliğinden haberdardır. Parfümsüz olması ve alerji testlerinden geçmesi benim gibi hassas cildi olanları dahi rahatsız etmiyor. Jel kıvamında olan üründen çok az alıp cildinize uyguladığınızda büyük bir alana yayılıyor. Hemen su halini alıyor ve cildi ferahlatıp, rahatlatıyor. Gerçekten uzun saatler nemli olan cildim yıkandıktan sonra da kurumuyor. Zaten Auto-Replenishment teknolojisi ile üretilen ürün, Hiyalüronik Asit ve Aktif Aloe Suyu ile cildin kendi iç su kaynağını yaratarak sürekli nemlenmesini sağlıyor. Nem tutucu özelliği de nemin cilde hapsolmasını kolaylaştırıyor.

Kremin 72 saat nemlendirme vaadi de bu özeliklerinden kaynaklanıyor. Tamam yanaklarım çok güzel nemlendi, peki burnumda nasıl bir etkisi oldu. Bu bölgeye daha az miktarda uyguladığımı belirtmeliyim. Kesinlikle yağlı bir his bırakmadı ve hemen emildi. Sabah uyandığımda parlayan ve yağlı bir burunla karşılaşmamış olmak beni çok mutlu etti.

Stoklarda bile sürekli tükenen bu ürün, bence gerçekten tüm olumlu yorumları hakediyor. Clinique online sitesinden 129 TL’ye aldığım bu ürün yanında set ve deneme boyları hediyeleriyle geldi. Benim için çok karlı ve güzel bir alışveriş oldu. Clinique Moisture Surge 72 Saat Nemlendirici Krem ile yoluma devam edeceğim, bittikçe alacağım bir ürün oldu.

  

Peki siz de bu cilt bakım kremini deneyimlediniz mi? Düşünceleriniz neler oldu? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğundan kayıt yaparak, yeni yazılarımdan e-mail ile haberdar olabilirsiniz.

Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 comments on “Clinique Moisture Surge 72 Saat Nemlendirici Krem Yorumlarım

 1. Markayı çok beğeniyorum, jel kıvamındaki ürünleri de seviyorum 🙂

 2. Precioso todo! feliz fin de semana!💚💚💚

 3. I never tried it out. Therefore thanks a lot for sharing your experience!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  http://www.dressedwithsoul.com

 4. Many thanks for your kind comment on my blog. Do you want to follow each other?
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  http://www.dressedwithsoul.com

 5. ikimizinde cilt yapısı aynıymış bende şans vermek istiyorum :))

 6. Looks so interesting! Thanks a lot for sharing)

 7. bu ürünleri denemedim ama genel olarak sevdiğim ve şimdiye kadar kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldığım bir marka. sen de her zamanki gibi çok açıklayıcı bir yazı yazmışsın.

 8. markanın hemen her ürününü severek kullanıyorum ama bunu denemedim

 9. Clinique ürünlerini henüz denemedim..Cilt yapıma uygun olanları bir inceleyeyim ben 😉

 10. Kelebek Etkisi on said:

  Ya bu markanin bir tek rujunu denedim aslinda cilt bakim urunlerinede sans vermek gerek❤