Clinique Alışverişim :)


Yine bir alışveriş çılgınlığıyla karşınızdayım 🙂
 
Cliniquemarkasının online sitesinde mükemmel setler oldukça uygun fiyattan satılıyor. Yılbaşına özel mi yoksa her zaman olan bir durum mu bilmiyorum ama ben yeni rastladım. Aralık ayı boyunca ücretsiz kargo ve belli tutardaki alışverişlere hediye ürün vermesi ile beni baştan çıkardı diyebilirim.

Clinique makyaj setleri
Resimde görmüş olduğunuz Clinique makyaj setlerini satın aldım. 150 TL üzeri alışveriş gerçekleştirdiğim için Clinique Chubby ruj hediyesi kazandım. Böylelikle iki güzel chubby rujum oldu 🙂
Bu yazımda online özel olarak satılan Clinique Pink&Plush setiyle ilgili yorumlarımı paylaşacağım. Clinique High Impact setini ise bir sonraki yazımda anlatacağım. Dolayısıyla bu setin içerisindeki rimeli de o yazımda tanıtacağım. (yazım hazır 🙂 “Clinique High Impact Maskara Setim 🙂” sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Bu arada makyaj çantasına bayıldım küçük ve çok tatlı. Çantada kolayca taşınabiliyor. Günlük kullanacağınız makyaj ürünlerini rahatlıkla koyabilirsiniz. Clinique’nin küçük boyutlu ürünlerini bu sebepten dolayı daha çok seviyorum 🙂


Clinique makyaj çantası


Clinique makyaj seti
Öncelikle chubby rujlardan başlamak istiyorum. Birçok şeyde olduğu gibi makyaj malzemelerinde de beni ilk çeken ambalajlarıdır. Sırf bu yüzden çok kullanmayacağım ürünleri almışlığım vardır 🙂 Bu rujların da görünüşü oldukça sevimli, hep almak istemiştim.

Asansörlü bir sistemi var ve hiç takılacak gibi değil gayet kolay açılıyor. İçeriğinde shea, mango ve jojoba yağları bulunuyor. Bu sayede oldukça kuru olan dudaklara nem vaat ediyor. Gerçekten ilk uygulamada dudaklarınızın yumuşadığını hissediyorsunuz. Renk vermesi açısından da gayet güzel. Oldukça sık tekrarlamaya gerek kalmıyor. Açıklamasında düzenli kullanımda dudak üzerindeki çizgileri ve pullanmayı yok ettiği yazıyor. Bakalım umarım beklediğim gibi sonuç alırım 🙂


Clinique plushest punch 05 setin içinde olan ruj. Rengi koyu pembe hoş duruyor.


Clinique plushest punch


Clinique poppin poppy 01 hediye olarak gelen ruj. Günlük kullanıma uygun bir renk, çok sevdim. Ayrıca ABD’li sanatçı Meghan Trainor’ın da favori rengiymiş 🙂


Clinique poppin poppy


Clinique poppin poppy ruj
Clinique ojeye gelince kutunun üzerindeki renk gibi durmuyor resimde gördüğünüz gibi oldukça açık bir pembe geldi. Çok belli olmayan bir renk ama ben beğendim. Genellikle açık renk ojeleri kullanmayı tercih ederim. Fırçasından dolayı sürülmesi kolay, çabuk kuruyor ve rahatsız edici bir kokusu yok. Bence French yapılırken kullanılabilecek güzel bir taban rengi de olabilir. Bu arada ojenin ismi Clinique Sweet Touch.

Clinique Sweet Touch


Clinique oje


 
Clinique’dan sipariş verirken yine belli bir tutarın üzerinde alışverişiniz varsa bazı ürünlerin deneme boyunu sepetinize ekleme şansınız oluyor. Ben de bu gördüğünüz bu Clinique Aromatics In White parfümünü eklemiştim. Kokusunun kalıcılığı çok fazla yok ama gerçekten çok güzel kokuyor. Bastığınızda püsküren bir başlık koymuşlar bu detay çok hoşuma gitti. Çantaya at formunda olan bu Clinique parfümün kalıcılığı biraz daha fazla olsaydı büyük boyunu sipariş edebilirdim.

Clinique Aromatics In White


Bu ürünlerle ilgili yorumlarım bu kadar. Sormak istediklerinizi yorum olarak paylaşabilir ya da iletişim formunu doldurarak mesaj atabilirsiniz.


 Clinique High Impact set deneyimimde görüşmek üzere 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. Makyaj çantan çok şirin gerçekten, güle güle kullan 😉

tr_TRTurkish