Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle (Kırışıklık Karşıtı) Göz Kremi Yorumlarım


Merhabalar,

Bugün sizlere bir süredir kullandığım Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle (Kırışıklık Karşıtı) Göz Kremi ürününden bahsedeceğim. Özellikle kış mevsiminde cildime ayrı bir özen gösteriyorum. Zaten kuru olan cildim soğuk havanın da etkisiyle daha fazla kurumaya başlıyor. Nemini kaybeden cilt yaşlanmaya daha müsait oluyor, yaş da 30’lara dayanınca bu durum kaçınılmaz oluyor 🙂

Ben de kırışık karşıtı ürünleri artık hayatıma sokmaya başladım. Daha önce Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle Gece Kremi’ni de paylaşmıştım. Yazısına buradan ulaşabilirsiniz, hala severek kullanıyorum.

Biota59 Element Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi’ni sabah ya da akşam farketmeksizin gün de 1 defa uyguluyorum. Nemlendirme özelliği çok iyi olduğundan her gün uygulama ihtiyacı duymuyorum. Morluklar ve şişlikler için önerilen ürünü kullandığım anda göz altlarımda ferahlık hissediyorum. Daha canlı ve sağlıklı bir görünüm veriyor, yorgunluk ve uykusuzluk ifademi de oldukça azalttığını söyleyebilirim. Ayrıca göz altı kapatıcısını uyguladığımda daha güzel durduğunu fark ettim.

Dermotolojik olarak test edilen Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle göz kremi içeriğinde bitkisel anti aging ekstresi ve elementler barındırıyor. Ayrıca atkestanesi içermesi şişlik ve morlukları hedef alırken, yeşil çay ise torbalanmalara karşı savaş açıyor.

Ben de torbalanma yok, sadece uykusuz ve yorgunluktan kaynaklı hafif morarma ve şişlikler oluyor. Tabii önlem alınmadığında bu durumun yaş ilerledikçe artacağını tahmin ediyorum.

Ürünün bir diğer güzel yanı ise SPF 15 koruma faktörü zararlı UV ışınlarına karşı göz çevresini kırışıklıklara karşı koruyor olması… SPF 15 koruması gerçekten çok önemli ve üründe bu özelliğin bulunup bulunmadığına çok dikkat ediyorum.

Doğal içeriği ile pek çok farklı ürününü severek kullandığım Biota59 Elements markası beni bu ürünüyle de yanıltmadı.

Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle (Kırışıklık Karşıtı) Göz Kreminin ambalajı da çok hoş. Kalın kalem şeklindeki ürün hafif olmasıyla çantaya bile kolaylıkla atılabiliyor.

Başlığının farklı şekilde dizayn edilmesi güzel, bu başlıkla göz altlarına masaj da yapabilirsiniz. Ben genellikle parmaklarımla minik dokunuşlar yapıyorum ve buradaki kan akışını hızlandırıyorum.

Çok az bir ürün bile gözaltınızı kolayca nemlendirmenize yetiyor. Yalnız pompa şeklinde olan başlıktan bastığımda benim için fazla ürün çıkıyor, bir kısmını silmek zorunda kalıyorum. Bunun dışında kendisiyle gayet iyi anlaşıyoruz 🙂

Peki siz Biota59 Elements ürünlerini kullandınız mı? Favori ürününüz hangisi oldu? Yorumlarınızı merakla bekliyorum 🙂

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 Yorum Var

 1. Ben hic kullanmadim merak ettim. Goz alti önemli 😊

 2. Interesantes productos! Feliz domingo!💛💛💛

 3. Kelebek Etkisi - :

  Iyi bir goz kremi bulmak çok zor denemek istiyorum 💖

 4. Bu ürün hakkında çok güzel geri dönüşler var. Ben de almayı planlıyorum.

 5. çok merak ettiğim bir ürün, göz kremlerini çok seviyorum 🙂

 6. SPF 15 içermesi gerçekten güzel bir özellik, onun dışında pompalı ürünleri genel olarak bende pek sevmiyorum bazen ayarı kaçabiliyor. Bu arada hiç Biota59 ürünü kullanmadım 🙂

 7. ben de shiseido nun bir ürününü kullanıyorum çok memnunum ama bence biota59 da denemeye değer. Listeye atıyorum.

 8. Ürün güzel görünüyor gerçekten. Benim de artık yavaş yavaş başlamam gerekiyor galiba 😅

 9. Başlığı, uygulama için güzel düşünülmüş…

 10. Göz kremlerde ben de SPF içermesine çok dikkat ediyorum kuzum, memnun kalmana sevindim :))

tr_TRTurkish