Biota Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici Yorumlarım


Herkese merhabalar,

Yaz bitti ve Eylül ayı da geldi çattı, zaman gerçekten hızlı geçiyor…

Bugünkü yazımda Biota Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici’den bahsetmek istedim. Biliyorsunuz ki göz çevresi temizliği diğer cilt temizliği gibi oldukça önemli. Tabi konu göz olunca temizleme işleminin de çok daha hassas bir şekilde yapılması gerekiyor.

Aslında ben genellikle krem yapıda temizleyicileri seviyorum. Yağlı his bırakan ürünler pek hoşuma gitmiyor. Daha önce kullandığım bir markanın gözaltımda yağ bezesi oluşturmasından sonra daha da itici gelmeye başladı.

Yaz aylarında genellikle soft makyaj tercih etsemde, eyeliner de göz makyajında oldukça sevdiğim bir ürün. Bununla birlikte bir daha yoğun rimel uyguladığımda krem temizleyiciler ne yazık ki çok yeterli kalmıyor. Tamamen temizlenmesi için tekrarlanan işlem de böylesine hassas bir bölgeyi oldukça yıpratıyor.

Dolayısıyla çift fazlı fakat yoğun yağ içermeyen ve mümkünse doğal olan bir göz temizleyici araştırırken Biota göz makyaj temizleyicisiyle karşılaştım. Kullanıcı yorumlarını da genellikle olumlu gördüm ve özellikle gözleri yakmıyor olması aklıma girmesini sağladı.

Ürünü iyice çalkaladıktan sonra pamuğa az miktar dökerek biraz gözlerimin üstünde bekletiyorum, sonra yavaşça ovalıyorum. Gözlerimde ya da çevresinde herhangi bir yanma, beze, kızarıklık gibi bir durumla karşılaşmadım. Yağlı his çok tolore edilecek şekildeydi, güzel bir temizlik sağladı. İçeriğinde Pantheol olması hassas göz çevresine bakım yapıyor ve cildi yatıştırıyor. Doğal içerikli olması kirpiklere de bakım yapıyor ve dökülmesini önlüyor. İsterseniz durulamanıza da gerek kalmıyor.

Ben bu ürünü Watsons’tan 23 TL gibi bir fiyata aldım ki indirimde çok daha ucuzladığını gördüm. Bence performansa ve içeriğine göre gayet uygun fiyatlı.

Siz de böyle bir ürün arıyorsanız göz atabilirsiniz. Daha önce kullandıysanız yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum Var

  1. Yorumlarına bakılırsa fiyatına göre oldukça yüksek performanslı bir ürün?

  2. Ben süt formlu ürünlere hiç alışamadım. Çift fazlılar favorim. Doğal olduğu için buna da bakacağım

  3. markayı hiç kullanmadım, çift fazlı temizleyicileri seviyorum ben de, kullanımı daha kolay oluyor 🙂

  4. bu markanın misel suyunu ve bunu denemek istiyorum en kısa zamanda.. genelde memnun kalmış herkes..

  5. konu bize uzak olsa da facebook’dan sayfanıza ulaştığımızı söylemek istedik. Yazınız güzel eminim bir çok bayan arkadaşımıza yardımcı olacak.

  6. Çift fazlılar bana göre değil ne yazık ki 😉

  7. Tavsiyen için sağol canım ?

tr_TRTurkish